Kine Coppe
Amber De Coessemaeker
Manueel therapeut
Oude Staatsbaan 121
9991 Adegem

Introductie
Met veel passie voer ik mijn job als sportkinesitherapeut / manueel therapeut uit in een groepspraktijk in Adegem (maldegem). Daarnaast heb ik mij verder gespecialiseerd in post-natale kinesitherapie, bekkenbodem kinesitherapie en dry needling.
Jonge mama's kunnen bij mij terecht voor zowel pijnklachten tijdens de zwangerschap als oefentherapie na de zwangerschap (met of zonder baby). Samen zorgen we ervoor om het lichaam terug fit te maken op een gezonde en actieve manier volgens het tempo van de mama.
Daarnaast zijn mensen met klachten gerelateerd aan de bekkenbodem zoals stress incontinentie, aandrang en andere plasklachten ook welkom.
Via een combinatie van manuele therapie en actieve oefentherapie kan ik samen met u een gepast revalidatieschema opstellen. Een persoonlijk aanpak, duidelijke informatie en een leuke babbel zijn voor mij belangrijke factoren in de revalidatie. Daarnaast is graag komen naar de kinesist ook zeker niet te onderschatten :)
Ik kijk er alvast naar uit om samen met jou aan de slag te gaan !
Kinesitherapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Zwangerschap Vrouwen Mannen Baby's KinderenBereikbaarheid
Met parking Vlot bereikbaar met de auto Toegankelijk voor rolstoelgebruikers Bereikbaar met openbaar vervoerPlaats
GroepspraktijkTalen
Nederlands Engels FransRIZIV-nummer kinesitherapie
Werkmomenten
ma 8-21u
di 8-12
woe 8-18u30
do 8-21u
vrij 8-17u30
Duur van de sessie
30 min (+ vrije tijd nadien voor oefentherapie)
Opleiding
Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
Postgraduaat manuele therapie UGent
Dry needling Gent - volledig traject
Post natale kinesitherapie - Smarteducation
bekkenbodem reëducatie - Smarteducation
Leeftijd
29 jaar