Praktijk Forma
Hannelore Ecker
Manueel therapeut
Parklaan 114, bus 02
2650 Edegem

Introductie
Mijn naam is Hannelore Ecker en ik ben een gepassioneerde kinesitherapeut met een Master in Revalidatiewetenschappen en Kinesitherapie, met een specialisatie in manuele therapie, behaald aan de KU Leuven. Momenteel breid ik mijn expertise verder uit door een Masteropleiding Osteopathie aan de International Academy of Osteopathy (IAO) te volgen.
In mijn praktijk ligt de nadruk op een actieve aanpak. Ik geloof sterk in het motiveren van mensen om zelf verantwoordelijkheid te nemen voor hun herstel. Samen werken we aan het verbeteren van uw bewegingsvrijheid en levenskwaliteit, waarbij ik u ondersteun in het doorvoeren van de nodige gedragsveranderingen voor een duurzaam resultaat.
Naast mijn professionele passie ben ik ook actief in sport, met volleybal en tennis als mijn favoriete bezigheden. Deze sportieve achtergrond helpt me mijn patiënten nog beter te begrijpen en hen te begeleiden naar een gezonder en actiever leven.
Ik kijk ernaar uit u te verwelkomen in mijn praktijk en samen te werken aan uw herstel!
Kinesitherapievormen
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Kinderen Volwassenen OuderenBereikbaarheid
Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoerPlaats
GroepspraktijkTalen
Nederlands Engels FransRIZIV-nummer kinesitherapie
Werkmomenten
Maandag: 8u - 20u
Vrijdag 8u - 18u
Prijs voor een consult
38 EUR
Duur van de sessie
30 min
Opleiding
Master in revalidatiewetenschappen en kinesitherapie met specialisatie manuele therapie (2018-2023)
Dry needling (2023)
Osteopathie aan het International Academy of Osteopathy (IAO) (2023-…)
Neem contact op met Hannelore
Parklaan 114, bus 02
2650 Edegem
Antwerpen
Toon telefoonnummerhttps://www.forma-antwerpen.be/kine-hannelore
Routebeschrijving