Streamlined
Héléna Ndiaye
Musculoskeletale kinesitherapie
Oude Mechelsestraat 133
1853 Strombeek-Bever


Introductie
Hallo, ik ben Héléna.
Ik ben geboren en getogen in Brussel en in juni 2024 afgestudeerd met een Master in revalidatiewetenschappen en musculoskeletale aandoeningen, optie sportkinesitherapie aan de VUB.
Je kan bij mij terecht voor algemene kinesitherapie, sportkinesitherapie, postoperatieve kinesitherapie en manuele therapie. Ik blijf me voortdurend bijscholen en op de hoogte van de nieuwste technieken en inzichten, zodat ik elke patiënt een zo persoonlijk en effectief mogelijke behandeling kan aanbieden.
Wat ik belangrijk vind, is dat mijn patiënten zich begrepen, gerespecteerd en op hun gemak voelen. Een vertrouwelijke sfeer zie ik als een essentieel onderdeel van een geslaagde revalidatie.
Indien je vragen zou hebben, aarzel dan niet om contact op te nemen en een afspraak te nemen via de website of email.
Tot binnenkort in de praktijk!
Kinesitherapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Vrouwen Mannen Volwassenen OuderenPlaats
Groepspraktijk Kinesitherapie aan huisTalen
Frans Nederlands EngelsRIZIV-nummer kinesitherapie
Werkmomenten
Woensdag en vrijdag: 9:00-19:00
Prijs voor een consult
€37
Duur van de sessie
normale sessie: 30 minuten
intake: 60 min
Opleiding
Master in de revalidatie wetenschappen en kinesitherapie met een optie in musculoskeletale kinesitherapie - sportkinesitherapie