Terug naar boven

Adfysio

Jonathan Jansen

Kinesist

Diestsesteenweg 178

3010 Kessel-Lo (Leuven)

Introductie

zie websitelink onderaan

Mijn naam is Jonathan en ik ben sinds februari 2025 kinesitherapeut bij Adfysio. Een persoonlijke aanpak staat bij mij centraal, omdat iedereen een unieke achtergrond en eigen mogelijkheden heeft. Daarom zoek ik samen met jou naar de meest geschikte behandeling voor jouw klachten.


Mijn passie voor sport en mijn interesse in het menselijk lichaam vormen de basis van mijn werk. Ik blijf mezelf voortdurend bijscholen om de best mogelijke zorg te bieden en jou optimaal te begeleiden tijdens je revalidatie.

Ik heb mijn master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie behaald in 2024 met afstudeerrichting Musculoskeletale Kinesitherapie aan de universiteit Antwerpen. Daarnaast volgde ik bijkomende opleidingen, zoals een cursus Manuele Therapie voor de schouder en een cursus rond de revalidatie van de voorste kruisband.


Met het regelmatig volgen van cursussen en bijscholingen verdiep ik mijn kennis zo veel mogelijk en blijf ik op de hoogte van de huidige wetenschappelijke evidentie.
Ik kijk ernaar uit om je te helpen en samen te werken aan jouw herstel!

Ik werk als kinesitherapeut bij de multidisciplinaire praktijk Adfysio in Kessel-Lo (Leuven). Ons dynamisch team bestaat uit kinesisten, osteopaten, psychotherapeuten, psychologen, loopbaancoach, voedingsdeskundige en verschillende lesgevers yoga, pilates, personal training en krachttraining. Hierdoor kan jong en oud bij ons terecht en kan je bij ons een heel traject doorlopen. Alles onder 1 dak en dit in een hecht team. Wij gaan voor een (b)lijf in balans.

Je kunt een afspraak boeken via onze website. Voor dringende opstart van een revalidatie of voor acute gevallen kinesitherapie, kan je telefonisch contact met ons opnemen. We hebben soms enkele plaatsen beschikbaar die niet online zichtbaar zijn. Wij helpen je graag verder

Lees verder

Kinesitherapievormen

Kinesitherapie (Algemeen) Manuele therapie Bewegingstherapie Meer ...

Ondersteuning bij

Heuppijn Gewrichten Spierspanning Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Volwassenen

Bereikbaarheid

Dicht bij bushalte Toegankelijk voor rolstoelgebruikers Bereikbaar met openbaar vervoer Vlot bereikbaar met de auto

Plaats

Groepspraktijk

Talen

Nederlands Engels

RIZIV-nummer kinesitherapie

5-56546-40-527

Werkmomenten

maandagen: 08u00-13u00
woensdagen: 12u00-20u00
donderdagen: 12u00-20u00
donderdagen: 08u00-20u00

Opleiding

Mijn naam is Jonathan en ik ben sinds februari 2025 kinesitherapeut bij Adfysio. Een persoonlijke aanpak staat bij mij centraal, omdat iedereen een unieke achtergrond en eigen mogelijkheden heeft. Daarom zoek ik samen met jou naar de meest geschikte behandeling voor jouw klachten.



Mijn passie voor sport en mijn interesse in het menselijk lichaam vormen de basis van mijn werk. Ik blijf mezelf voortdurend bijscholen om de best mogelijke zorg te bieden en jou optimaal te begeleiden tijdens je revalidatie. Ik heb mijn master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie behaald in 2024 met afstudeerrichting Musculoskeletale Kinesitherapie aan de universiteit Antwerpen. Daarnaast volgde ik bijkomende opleidingen, zoals een cursus Manuele Therapie voor de schouder en een cursus rond de revalidatie van de voorste kruisband.



Met het regelmatig volgen van cursussen en bijscholingen verdiep ik mijn kennis zo veel mogelijk en blijf ik op de hoogte van de huidige wetenschappelijke evidentie.



Ik kijk ernaar uit om je te helpen en samen te werken aan jouw herstel!

Neem contact op met Jonathan

Diestsesteenweg 178

3010 Kessel-Lo (Leuven)

Vlaams-Brabant

Toon telefoonnummer

http://www.adfysio.be

https://altagenda.crossuite.com/adfysio/l/n5r4v5z5j454t294a464/

https://adfysio.be/over-ons/kinesitherapeut-jonathan-jansen/

Routebeschrijving